Virsmas sagatavošana

Silk Plaster šķidro tapešu uzklāšanas process ir viegls. Uzklāt var jebkurš, kuram nav iepriekšēja pieredze. Pirms uzklāšanas sākuma, attiecīgi pareizi jāsagatavo sienu vai griestu virsma.

   Virsmai jābūt sausai, tīrai, vienmērīgi baltai bez jebkādiem plankumiem. Jānoņem vecās tapetes, kaļķi, skrūves u.t.t Nepieciešamības gadījumā apstrādāt ar antiseptiķi vietas, kuras ir skārušas sēnītes, ja nepieciešams izlīdzināt ar špakteļmasām/apmetumiem un nogruntēt ar mitrumizturīgu gruntējumu.

   Lieta tāda, ka uz sienas varbūt pārpalikumi no vecām tapetēm, līme, krāsa, skrūves, špakteļmasa, sienā varbūt armatūra, un tā, kā šķidrās tapetes sajauc ar ūdeni, liela mitruma dēļ ir iespējams, ka  var parādīties dzelteni plankumi vai rūsas svītras.

   Lai aizsargātu šķidrās tapetes no tā, kas ir sienā un uz tās, mēs iesakām izmantot mitrumizturīgu grunti PUFAS LF hidrozol akrilat, neatšķaidot ar ūdeni. Uzklājot to 2-3 kārtās Jūs nodrošināsiet virsmas aizsardzību. Kā arī var izmantot Aquastop grunti vai arī cita mitrumizturīga grunts koncentrātu.

   Metāla un koka priekšmetus (naglas, skrūves, finieri u.t.t) apstrādāt ar eļļas krāsu.

   Mitrumizturīga grunts PUFAS LF hidrozol akrilat pēc izžūšanas ir caurspīdīga. Lai izlīdzināt virsmas krāsu, mēs iesakām pirms tapešu auzklāšanas  izmantot baltu grunti PUFAS vai kvarca grunti Super Nova(dekoratīviem apmetumiem) baltā krāsā. Tas dos virsmas raupjumu un attiecīgi atvieglos uzklāšanas procesu. Arī var izmantot uz ūdens bāzes baltu krāsu.