Materiāla sagatavošana

Šķidrās tapetes SILK PLASTER- šis materiāls ir no kategorijas „DARI PATS”! Materiāla sagatavošanas proces ir ļoti vienkāršs un neaizņem lielas pūles!

Jums būs nepieciešams: plastmasa bļoda, plastmasa lāpstiņa, ūdens un iepakojums ar SILK PLASTER tapetēm.Ielejiet istabas temperatūras ūdeni plastmasas bļodā no aprēķina:

4,5 litri- uz vienu iepakojumu NORD, EAST, PROVENCE veidiem;

6,0 litri- uz vienu iepakojumu MASTER, OPTIMA, STANDARD, PRESTIGE, VICTORIA,  AIR LINE,  WEST, SOUTH, ECODECOR  veidiem;

7,0 litri- uz vienu iepakojumu RELIEF, PREMIUM veidiem;

 Uzmanību: Nav pieļaujama viena iepakojuma daļēja sagatave.

Spīdumus ieberiet ūdenī. Pēc tam, VISU iepakojuma saturu  ieberiet ūdenī un rūpīgi visu samaisiet ar rokām, lai izvairītos no kunkuļiem. Visas materiāla sastāvdaļas izgatavotas no ekoloģiski tīrām izejvielām un nekairina ādu. Materiāls neizraisa alerģiskas reakcijas!

Ieteicamais laiks materiāla briešanai 12 stundas. Gatavo masu var ielikt atpakaļ iepakojumā, kurā materiāls tika pārdods.

Pēc 12 stundām, gatavo masu izliekam atpakaļ plastmasa bļodā un vēlreiz samaisam. Vieglākai uzklāšanai var pievienot līdz 1 litrs ūdens. Uz katru atsevišķu pamatu (sienu), jāsagatavo tik daudz iepakojumu ar šķidrām tapetēm, lai pietiktu pārklāt vienu virsmu (sienu) no stūra līdz stūrim. Tāpēc, ka no katras partijas varbūt pavisam nelielas krāsu svārstības.

Gatavo masu nelielos daudzumos vienmērīgi uzklāt ar plastmasas lāpstiņu no stūra līdz stūrim. Uzklāšanas laikā plastmasas lāpstiņai jāpieguļ pie sienas zem leņķa 10-15 grādi.

Labākajam uzklājumam SILK PLASTER pēc 1-2 stundām, izmantojot sāna apgaismojumu, nogludināt virsmu ar plastmasas lāpstiņu, mitrinot to ūdenī.

Žūšanas ilgums: no 24-48 stundām, atkarībā no telpas temperatūras un gaisa mitruma.

Šķidrās tapetes no OPTIMA un MASTER veidiem, var uzklāt ar kompresora palīdzību, sprauslas diametram jābūt 4mm un spiediens sākot no 4 atmosfērām.