|

Šķidro tapešu lietošanas instrukcija

 • Instruction

Lejupielādēt instrukciju PDF formātā (ENG, DE, LV, UKR, LT)

Download

Ģipškartona virsma

Ģipškartons tiek plaši izmantots iekšējo starpsienu būvniecībā. Loksnes tiek piestiprinātas ar skrūvēm, un savienojumi ir izlīdzināti, izmantojot ģipša maisījumus. Tas ir ātrs un ekonomisks veids, kā radīt jebkādus interjera risinājumus.

 1. Tikai ģipškartona plākšņu savienojumu līmēšana ir viena no visbiežāk pieļautajām kļūdām, remontējot un uzklājot šķidrās tapetes. Ja pamats nav pietiekami gruntēts, tad pastāv iespēja, ka starp plāksnēm parādīsies savienojumu pēdas. Tāpēc ir nepieciešams visu sienas laukumu pārklāt ar grunti, pat ja virsmas loksnes ir vienmērīgas un gludas.

 2. Lai iegūtu labākos rezultātus, pirms šķidro fonu uzklāšanas ir jāpielieto SILK PLASTER grunts, 2-3 slāņi uz visas virsmas, tas ir īpaši svarīgi gaišām krāsām.

Vai virsma ir gatava? Noskatieties mūsu mācību video, lai pareizi sagatavotu šķidrās tapetes un tās uzklātu.

SILK PLASTER tiek izmantots sienu un griestu apdarei. Tas apvieno uzticamību, lietošanas ērtumu un oriģinālās estētiskās īpašības. Liela toņu un faktūru daudzveidība palīdz realizēt ārkārtas idejas interjera dizainā.

Sagatavošanas un uzklāšanas veids nav sarežģīts, un kā aprīkojumu izmanto tikai plastmasas špakteļlāpstiņu. Materiāla izturība nodrošina tā ilgo kalpošanas laiku. SILK PLASTER ir lielisks lēmums tiem, kas vēlas īsā laikā atsvaidzināt interjeru.

SVARĪGI!

Ja jums nepieciešami vairāki SILK PLASTER iepakojumi, tos visus vienlaikus sajauciet ar ūdeni. Daļēja iepakojuma sajaukšana ir aizliegta.

Izmantojiet tikai vienu maisījumu, lai pārklātu visu sienas vai griestu virsmu. Vienai un tai pašai virsmai nelietojiet divas vai vairākas dažādas maisījuma daļas.

Sagatavotais maisījums jāizlieto 48 stundu laikā pēc sajaukšanas ar ūdeni.

Svarīgi ir uzturēt pareizu temperatūru un mitrumu visā laika posmā no maisījuma pagatavošanas sākuma līdz lietošanas beigām. Gaisa temperatūrai darba telpā jābūt ne zemākai par 15 grādiem pēc celsija, mitrumam jābūt ne vairāk kā 70%. 

Uzglabājiet SILK PLASTER iepakojumus sausā telpā, temperatūrā no 5 līdz 40 grādiem pēc celsija, sargājiet no tiešiem saules stariem. Ja šie nosacījumi ir izpildīti un iepakojums nav bojāts, derīguma termiņš nav ierobežots.

MATERIĀLU LIETOŠANA

 1. Pievienojiet SILK PLASTER ūdeni

  Ņemot vērā virsmas laukuma vērtību, aprēķiniet nepieciešamā kopējā maisījuma daudzumu. Tas ir svarīgi, jo vienas sienas (vai griestu) virsma ir pilnībā jāpārklāj ar materiālu tikai no viena maisījuma. Ielejiet ūdeni plastmasas traukā vai spainī un pievienojiet iepakojuma saturu. Nepieciešamais ūdens tilpums ir norādīts uz iepakojuma. Nepieciešamā ūdens temperatūra ir 20-25 grādi pēc celsija. Ūdenim nedrīkst būt nogulsnes un piemaisījumi.

  Aprēķināt ūdens daudzumu
  Fort 2,5 liters
  Miracle, Versailles II 3 liters
  Nord, East, Provence, Art Design 4,5 liters
  Master, Optima, Standard 5 liters
  Relief, Premium, Prestige, Victoria, Air Line, West, South, Versailles I 6 liters
 2. Pievienojiet dekoratīvos elementus

  Ja vēlaties, pievienojiet spīdumus un / vai citas dekoratīvās piedevas, vienmērīgi sadaliet tos maisījumā. Visu veidu spīdumus un piedevas jāiegādājas atsevišķi.

 3. Sajauciet materiālu ar roku vai izmantojot mikseri

  Rūpīgi sajauciet materiālu ar rokām. Daži materiāli jāmaisa, izmantojot mikseri. Izlasiet uz iepakojuma sniegtos norādījumus, lai uzzinātu, vai konkrētajam materiālam ir nepieciešams mikseris. Iemērcēto maisījumu ievietojiet plastmasas maisiņā un atstājiet to uz 12 stundām.

 4. Uzklājiet SILK PLASTER maisījumu

  Pirms uzklāšanas vēlreiz rūpīgi samaisiet jau sagatavoto maisījumu!

  Sagatavoto materiālu nelielās porcijās vienmērīgi izklājiet pa visu virsmu, izmantojot plastmasas špakteļlāpstiņu. Pēc maisījuma uzklāšanas uzgaidiet 1-2 stundas un izlīdziniet virsmu, izmantojot špakteļlāpstiņu. Pirms lietošanas samitriniet špakteļlāpstiņu ūdenī.

 5. Uzklājiet laku

  Pēdējais solis ir sienas vai griestu pārklājums ar SILK PLASTER firmas laku, lai palielinātu izturību.

MUMS IR INSTRUKCIJAS VIDEO!