|

Sadarbība

  • Distribution

PROFESIONĀLA KOMANDA

SILK PLASTER komandā ir augsti kvalificēti inženieri, dizaineri un speciālisti, kas strādā tieši ar klientiem. Mēs pastāvīgi uzlabojam savas ražošanas tehnoloģijas un gala produkta vispārējo kvalitāti.

Mūsu speciālisti regulāri veic aptaujas, lai uzzinātu klientu viedokli, kā padarīt produktu labāku. Divdesmit gadus ilgs komandas darbs ir ļāvis SILK PLASTER kļūt par pasaules līderi sienu apdares materiālu ražošanā.

IEGUVUMI KĻŪSTOT PAR PARTNERI

SILK PLASTER ir pasaules mēroga uzņēmums, tāpēc ir viegli kļūt par komandas daļu neatkarīgi no tā, kur jūs dzīvojat un kādā valodā jūs runājat. Atmosfēra mūsu komandā ir draudzīga, un mēs vienmēr priecājamies redzēt jaunus cilvēkus. Mēs ar prieku dalīsimies ar savu pieredzi. Turklāt jūs varēsiet sazināties ar mūsu starptautiskajiem partneriem, lai turpinātu apmainīties ar pieredzi un uzlabot savas prasmes. Mūsu interesēs ir tas, ka ar SILK PLASTER jūs kāpsiet augstāk pa savas karjeras kāpnēm.

ico STARPTAUTISKS
TĪKLS
ico 20 GADU
PIEREDZE
ico AUGOŠIE
IENĀKUMI
ico STRATĒĢISKĀ
ATTISTĪBA
ico EUROPAS
STANDARTI

MĒS MEKLĒJAM:

jaunus partnerus ar entuziasmu;

komunikablas personas, kas vēlas strādāt ar cilvēkiem;

tos, kas vēlas uzzināt vairāk par to, kā lietot šķidrās tapetes.

MĀRKETINGA MATERIĀLI

Mēs regulāri veidojam paraugus, foto katalogus ar interjera dizainiem, apmetuma demonstrēšanas stendus, reklāmas produkciju, lai ļautu mūsu klientiem saprast, kuras šķidrās tapetes būtu piemērotākas klienta interjeram.

Mēs patstāvīgi pilnveidojam arī savas mājas lapas un sociālo mediju saturu. Mūsu uzņēmums ir gatavs dalīties ar visiem mārketinga materiāliem ar mūsu izplatītājiem.

KĻŪT PAR IZPLATĪTĀJU!

Zemāk aizpildiet informāciju, un mēs ar jums sazināsimies 1-2 darba dienu laikā!